Головна | 2013-2014 рік | Реєстрація | Вхід
 
Меню сайту
Наше опитування
Оберіть до якої категорії ви належите
Всього відповідей: 428
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     
 
Колотій Аліса
(7 клас)
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії 
(вчитель Бакай В.Б.)
 
Коношенко Сергій 
(8-А клас)
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії 
(вчитель Бейкун Л.П.),
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики 
(вчитель Царинна Л.М.)
 
Лисенко Дмитро 
(9 клас)
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики 
(вчитель Ярова О.М.),
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики 
(вчитель Царинна Л.М.)
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії 
(вчитель Бакай В.Б.)
 
Шепеленко Марина
(9 клас)
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології 
(вчитель Шевчик Т.О.),
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ правознавства 
(вчитель Кузьменко Л.А.)
 
Свириденко Анна
(9 клас)
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови 
(вчитель Срібний С.Л.)
 
Купенко Надія
(9 клас)
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії 
(вчитель Зуєва Ю.В.)
 
Степанцева Вікторія 
(10 клас)
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії 
(вчитель Кузьменко Л.А.),
 
 
Ляпун Олена
(10 клас)
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології 
(вчитель Шевчик Т.О.),
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології 
(вчитель Шевчик Т.О.),
ІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу МАН, секція "Хімія" 
(вчитель Бакай В.Б.)
 
Олексієнко Володимир
(11 клас)
ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії 
(вчитель Царинна Л.М.)
 
Іванченко Владислав
(11 клас)
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики 
(вчитель Царинна Л.М.)
 
Бібічева Олена
(11 клас)
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії 
(вчитель Бакай В.Б.)
ІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу МАН, секція "Інформатика" 
(вчитель Радочина А.М.)
 
Батенко Дар`я
(1 клас)
переможець міського конкурсу творчості з нагоди Дня Святого Валентина
(класний керівник Сіроштан О.В.)
 
Усенко Марина
(5-Б клас)
переможець літературно-художнього конкурсу 
міського героїко-патріотичного проекту "Кременчук - місто воїнської слави" 
у номінації "Художня робота"
(класний керівник Кирпенко М.О.)
 
Халімон Ірина
(10 клас)
кращий волонтер загальноміської благодійної акції 
"Святий Миколай - дітям" - 2013
(класний керівник Кузьменко Л.А.)
 
Зимогляд Юлія
(11 клас)
переможець обласного конкурсу 
"Пам`ять єднає покоління" у номінації "Дослідження" 
(вчитель Зуєва Ю.В.)
 
Довженко Віталій
(11 клас)
лауреат ІV обласної науково-практичної конференції учнівської молоді 
"Полтавщина - земля моя свята" 
(вчитель Бейкун Л.П.)
 
Процик Іван
(11 клас)
ІІІ місце в обласному етапі конкурсу читців "Тарасовими шляхами"
(керівник Потопольська Є.Г.)
 
 
Сінькевич Ярослав
(4-Б клас)
І місце у відкритому чемпіонаті Полтавської області з ТАЕКВОН-ДО
(тренер Коновалов Андрій)
 
Мусієнко Артем
(4-Б клас)
І місце у відкритому чемпіонаті Полтавської області з ТАЕКВОН-ДО
(тренер Коновалов Андрій)
Годинник
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Погода
Гаряча лінія
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія

Вітаю Вас Гість | RSS
Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz