Головна | Фізична культура і спорт | Реєстрація | Вхід
 
Меню сайту
Наше опитування
Оберіть до якої категорії ви належите
Всього відповідей: 491
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

 

                                                                                                                                                                                 

Колісник Євгеній (3 клас), Колісник Микита (6 клас)

2020 р. - Міські змагання з Taekwon-Do

                                                                                                                                                                            

Некрасова Вероніка (6 клас)

Неодноразовий переможець конкурсів  сучасної та естрадної хореографії

                                                                                                                                                                                              

Резоглазов Павло (9 клас)

2019 р. - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з тенісу "FERREXPO CUP" ;

2020 р. - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з тенісу "FERREXPO CUP" 

                                                                                                                                                                                              

Саковський Нікіта (8-Б клас)

2019 р. - Відкритий чемпіонат міста  Полтави з легкої атлетики, І місце

 

                                                                                                                                                                                              

Сінний Кирило (6 клас)

2019 р. - Чемпіонат Кременчука за правилами "Легкий контакт", рукопашний бій І місце 

                                                                                                                                                                                              

 

Жукова Софія (6 клас)

2019 р. - Змагання  з Taekwon-Do(I.T.F) ІІ, ІІІ місце 

                                                                                                                                                                                              

Шаповал Анастасія (5-А клас)

2019 р.- І місце за участь у Традиційних  Всеукраїнських  змаганнях  із спортивних танців 

                                                                                                                                                                                            

Литвиненко Поліна (5-А клас)

2019 р. - І місце Всеукраїнський фестиваль сучасної хореографії

                                                                                                                                                                                              

Кирпенко Ігор (5-А клас)


 

2019 р. - ІІ місце у першості СК "Кремінь Дзюдо"

                                                                                                                                                                                              

Горових Юлія  (4-Б клас)

 

Вихованка Народного ансамблю естрадно-спортивного танцю  "Кураж",

неодноразова  призерка конкурсів та фестивалів

                                                                                                                                                                                              

 Ротань Анастасія (4-Б клас)

2019 р. -  ІІ місце у відкритій першості на кубок Полтавської області з таеквон-до ІТФ серед дітей, юнаків та юніорів, вид програми "Спаринг" та  ІІІ місце - вид програми "Туль"; ІІ місце - Чемпіонат міста з таеквон-до ІТФ серед дітей, юнаків та юніорів, вид програми "Спаринг" та І місце - вид програми "Ком.туль"

                                                                                                                                                                                          

Глущенко Карина (4-Б клас)

2019 р. -  ІІІ місце  у змаганнях з плавання на дистанції 50 м;

2018 р. -  ІІІ  місце у змаганнях з плавання на дистанції  25 м

                                                                                                                                                                                            

Гринько Артем (4-А клас)

2019 р. - ІІ місце у складі ансамблю народного танцю "Радість" на відкритому фестивалі мистецтв для дітей та підлітків "Кременчуцьке розмаїття"

                                                                                                                                                                                            

 

Пилипенко  Андрій (4-А клас)

2019 р. -  І місце у складі групи народного танцю  на танцювальному  конкурсі в м.Одесі 

                                                                                                                                                                                              

Марценюк Микола  (3 клас)

2019  р. - Кубок міського голови. Відкриті всеукраїнські змагання зі спортивного танцю, І місце

                                                                                                                                                                                              

Груздєв Віталій (2 клас)

2019 р.- І місце  колектив "Домовешки" в категорії Ансамбль Baby ВТК на Всеукраїнському фестивалі сучасної та естрадної хореографії "Першість Центральної України"

                                                                                                                                                                                            

Приходько Анастасія (2 клас)

2019 р. - І місце в категорії "Диско Міні Продакшин" на Чемпіонаті України з танцю

                                                                                                                                                                                               

 Боня Ангеліна (1-Б клас)

2019 - учасниця  міського конкурсу "Ай Лав Кременчук"

 

                                                                                                                                                                                                

Артюх  Олександр (1-Б клас)

2020 рік - І місце в міських змаганнях з футболу, вихованець клубу "Аяксік" 

                                                                                                                                                                                              

Дем'янчук Маргарита  (1-А клас)

 2019  р.- ІІ місце у міському конкурсі бально- спортивного танцю. Нафтохімік

                                                                                                                                                                                              

Старченко Єгор (1-А клас)

2019 р.-  грамота за участь у вільній боротьбі

                                                                                                                                                                                                          

Арсенюк Артем (11 клас)

2019 р. - І місце з бігу на 100 м у відкритій першості м.Кременчука з легкої атлетики на призи Олімпійського  чемпіона Володимира Кисельова серед збірних команд закладів загальної середньої освіти

 

                                                                                                                                                                                                  

Комаревцев Павло (8 клас)

2018 р. -ІІІ місце Чемпіонат України з картингу. Чемпіонат Автозаводського району м.Кременчука з Taekwon-Do(I.T.F) ІІ місце - 2015 р., ІІІ місце - 2016 р., ІІІ місце - 2017 р.

                                                                                                                                                                                                  

 Денисова Анастасія (8 клас)

2018 р.- І місце, Кубок України з танців у номінації модерн "У стилі танго" 

                                                                                                                                                                                                  

Крят Артем  (3 клас)

І місце у змаганнях з кіокушин карате - "Весняний кубок Полтави-2018"  

                                                                                                                                                                                                  

 


 

 

 

1 [2]
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Погода
Гаряча лінія
Національна дитяча гарча лінія
Національна гарча лінія
Державна служба
ДСЯОУ

Вітаю Вас Гість | RSS
Copyright MyCorp © 2020Створити безкоштовний сайт на uCoz