Головна | Фізична культура і спорт | Реєстрація | Вхід
 
Меню сайту
Наше опитування
Оберіть до якої категорії ви належите
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

                                                                                                                                                                                                  

Крят Артем  (1 клас)

І місце у змаганнях з кіокушин карате - "Весняний кубок Полтави-2018"  

                                                                                                                                                                                                  

Ребрик Анастасія (7 клас)

Багаторазова переможниця міських та обласних
танцювальних конкурсів.
Вихованка колективу бального танцю "Вікторія".
2017 р. - І місце у конкурсі бального танцю (м.Харків)
2017 р. - ІІ місце у конкурсі бального танцю (м.Київ)

                                                                                                                                                                                                  

Комаревцев Павло (7 клас)

Чемпіонат Автозаводського району м.Кременчука з Taekwon-Do(I.T.F) ІІ місце - 2015 р., ІІІ місце - 2016 р., ІІІ місце - 2017 р.

                                                                                                                                                                                                  

Осика Діана (7 клас)

І місце за програмою "Денсхол" у Першості Центральної України - 2017

                                                                                                                                                                                                  

Кошелева Вероніка (11 клас)

ІІІ місце за роботу "Допомога понад усе" у міському фотоконкурсі "Молодь обирає здоров'я" Кременчуцького міського центру позашкільної освіти 2018 рік.

                                                                                                                                                                                                  

Ткачук Анастасія (8 клас)

Почесний волонтер акції "Серце до серця" - 2017

                                                                                                                                                                                                  

Каплін Валерія (6-Б клас)

Переможниця міського творчого конкурсу "Обличчя Кременчука - 2017" у номінації "Макет сіті-лайту"

                                                                                                                                                                                                  

Ільїн Олександр (8 клас)

І місце у змаганнях відкритої першості з боксу - 2017р.

                                                                                                                                                                                                  

4 листопада 2017 року у Кременчуці пройшов "Кубок Полтавської області " серед дітей, юнаків та юніорів з Taekwon-Do(I.T.F)

Кременчуцьку ЗОШ №24 представляли 5 учнів, які здобули п'ять призових місць:

Ротань Анастасія  (2-Б кл.) - І місце;

Погрібняк Андрій (3-Б кл.) - І місце;

Колісник Микита ( 4 кл.) - ІІ місце;

Колісник Вероніка ( 6-А кл.) - ІІ місце програма "туль" і  ІІІ місце програма "спаринг"

                                                                                                                                                                                                  

Каплін Олександр (5 клас)

неодноразовий чемпіон міста, області, України з Дзю-До

                                                                                                                                                                                                  


7.05.2016р.у Полтаві пройшов "Кубок Полтавської області" з Taekwon-Do(I.T.F).

Організатором змагань виступила Полтавська федерація Taekwon-Do(I.T.F) України.
       Із ЗОШ №24 були представлені семеро учасників. З них призові місця посіли:

Терещук Данило (4-Б клас) - І місце (туль)

Крещенко Артем (2 клас) - ІІІ місце(туль), ІІІ місце (спаринг)

Колісник Микита (2 клас) - ІІ місце (спаринг)

Алєксєєва Анна (3 клас) - ІІ місце (спаринг)

Черниш Владислав (5 клас) - ІІІ місце (спаринг)


6.02.2016р.у Кременчуці пройшов "Кубок Полтавської області" з Taekwon-Do(I.T.F).

Організатором змагань виступила Кременчуцька федерація Taekwon-Do(I.T.F) України.
       Із ЗОШ №24 були представлені чотири учасники. З них призові місця посіли:

Терещук Данило (4-Б клас) - ІІІ місце (спаринг), ІІІ місце (туль)
Колісник Микита (2 клас) - І місце (спаринг), ІІ місце (туль)

Тренер Коновалов А.А.

 

7 листопада 2015р. у Кременчуці пройшли міські змагання з Taekwon-Do (I.T.F.)
під назвою "Золота осінь". Організатором змагань виступила
Кременчуцька федерація Taekwon-Do (I.T.F.) України.
Із ЗОШ №24 були представлені п’ять учасників. З них призові місця посіли:
Сінкевич Ярослав (6 клас) - ІІ місце (спаринг)
Черниш Владислав (5 клас) - ІІ місце (спаринг)
Алєксєєва Анна (3 клас) - ІІ місце (спаринг), ІІ місце (туль)
Терещук Данило (4-Б клас) - І місце (спаринг), І місце (туль)
 
 

23-24 квітня команда нашої школи прийняла участь у турнірі з футболу
«Шкіряний м’яч» серед дворових команд на призи громадської організації «Рідне місто».
14-15 березня у Кременчуці відбувся Чемпіонат
Федерації Таеквондо (ITF) України серед дітей та юніорів
 

Вітаємо наших переможців!

Сінькевич Ярослав - 1 місце (спаринг)

Остапенко Анастасія - 1 місце (туль), 2 місце (спаринг)

Алєксєєва Анна - 2 місце (спаринг)

Мусієнко Артем - 3 місце (спаринг)

 

Бажаємо нашим спортсменам та їхньому тренерові,

Коновалову Андрію Андрійовичу,

подальших успіхів та перемог!

 

Ребрик Анастасія, учениця 4 класу
багаторазова переможниця міських та обласних
танцювальних конкурсів.
Вихованка колективу бального танцю "Вікторія".
 
І місце у обласному турнірі бальних танців (2014 рік)
І місце у конкурсі бального танцю м.Кременчука
 
 

 


 

Команда ТАЕКВОН-ДО (І.Т.Ф.) м.Кременчука
тренер у ЗОШ №24 Коновалов Андрій
 
 
Фото з журналу "Кременчук спортивний" №9 грудень-січень 2014/2015р.
Наші учні: Жуков Єгор (6-А клас), Остапенко Анастасія (6-А клас), Сінкевич Ярослав (5 клас)
 

Фото з журналу "Кременчук спортивний" №9 грудень-січень 2014/2015р.

Чемпіони дають інтерв`ю.

Остапенко Анастасія принесла до скарбнички обласної команди

золоту медаль за індивідуальний спаринг


Танцювальний колектив "Непоседы"

- ІІ місце "Кубок України по сучасному танцю та фітнес-аеробіці 2013" (м.Кременчук)

- Кубок полтавської області по сучасній та естрадній хореографії 2014

- диплом І ступеня Всеукраїнський фестиваль дитячих хореографічних колективів "Сонячний зайчик" 2014 (м.Дніпропетровськ)

- лауреати всеукраїнського фестивалю "Різдвяний бал-2014" (м.Харків)

Наші учні: Тищенко Марія (2 клас), Білоконь Софія (2 клас)

 

Сінькевич Ярослав,
учень 5 класу,
переможець (І місце) у своїй віковій категорії
Всеукраїнського кубку ТАЕКВОНДО 
української федерації ТАЕКВОНДО ITF
17-19 жовтня 2014 року у м. Дніпропетровську

 

Збірна команда школи з міні-футболу:

1. Навротській Артем – 11 клас (капітан)

2. Кривошапка Владислав – 11 клас

3. Мокрий Артем – 11 клас

4. Коваленко Максим – 10 клас

5. Росик Олександр – 10 клас

6. Гавеля Владислав – 9-Б клас

 

 

І місце  у груповому етапі змагань

з міні-футболу міської Спартакіади серед загальноосвітніх навчальних закладів.

5 місце  у дитячо-юнацькому турнірі з футболу

серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів

на призи Почесного громадянина м. Кременчука,

Почесного Президента Всеукраїнського благодійного фонду

«Джерело Дніпра» Матицина В.М.

 

Вітаємо переможців благодійного марафону
"Пробіг з вірою в серці"
 

Коваленко Максим – 10клас (ІІ місце)

Павлова Єлизавета – 10 клас (ІІІ місце)


 

 

 

 
Годинник
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Погода
Гаряча лінія
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія

Вітаю Вас Гість | RSS
Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz