Меню сайту
Наше опитування
Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
Фізична культура і спорт1
Ребрик Анастасія (7 клас) Багаторазова переможниця міських та обласних
танцювальних конкурсів.
Вихованка колективу бального танцю "Вікторія".
2017 р. - І місце у конкурсі бального танцю (м.Харків)
2017 р. - ІІ місце у конкурсі бального танцю (м.Київ)
Осика Діана (7 клас) І місце за програмою "Денсхол" у Першості Центральної України - 2017
Кошелева Вероніка (11 клас) ІІІ місце за роботу "Допомога понад усе" у міському фотоконкурсі "Молодь обирає здоров'я" Кременчуцького міського центру позашкільної освіти 2018 рік.
Ткачук Анастасія (8 клас) Почесний волонтер акції "Серце до серця" - 2017
Каплін Валерія (6-Б клас) Переможниця міського творчого конкурсу "Обличчя Кременчука - 2017" у номінації "Макет сіті-лайту"
Ільїн Олександр (8 клас) І місце у змаганнях відкритої першості з боксу - 2017р.
4 листопада 2017 року у Кременчуці пройшов "Кубок Полтавської області " серед дітей, юнаків та юніорів з Taekwon-Do(I.T.F) Кременчуцьку ЗОШ №24 представляли 5 учнів, які здобули п'ять призових місць: Ротань Анастасія (2-Б кл.) - І місце; Погрібняк Андрій (3-Б кл.) - І місце; Колісник Микита ( 4 кл.) - ІІ місце; Колісник Вероніка ( 6-А кл.) - ІІ місце програма "туль" і ІІІ місце програма "спаринг"
Каплін Олександр (5 клас) неодноразовий чемпіон міста, області, України з Дзю-До
7.05.2016р.у Полтаві пройшов "Кубок Полтавської області" з Taekwon-Do(I.T.F). Організатором змагань виступила Полтавська федерація Taekwon-Do(I.T.F) України. Терещук Данило (4-Б клас) - І місце (туль) Крещенко Артем (2 клас) - ІІІ місце(туль), ІІІ місце (спаринг) Колісник Микита (2 клас) - ІІ місце (спаринг) Алєксєєва Анна (3 клас) - ІІ місце (спаринг) Черниш Владислав (5 клас) - ІІІ місце (спаринг) 6.02.2016р.у Кременчуці пройшов "Кубок Полтавської області" з Taekwon-Do(I.T.F). Організатором змагань виступила Кременчуцька федерація Taekwon-Do(I.T.F) України. Терещук Данило (4-Б клас) - ІІІ місце (спаринг), ІІІ місце (туль) Тренер Коновалов А.А. 7 листопада 2015р. у Кременчуці пройшли міські змагання з Taekwon-Do (I.T.F.)
під назвою "Золота осінь". Організатором змагань виступила
Кременчуцька федерація Taekwon-Do (I.T.F.) України.
Із ЗОШ №24 були представлені п’ять учасників. З них призові місця посіли:
Сінкевич Ярослав (6 клас) - ІІ місце (спаринг)
Черниш Владислав (5 клас) - ІІ місце (спаринг)
Алєксєєва Анна (3 клас) - ІІ місце (спаринг), ІІ місце (туль)
Терещук Данило (4-Б клас) - І місце (спаринг), І місце (туль)
23-24 квітня команда нашої школи прийняла участь у турнірі з футболу
«Шкіряний м’яч» серед дворових команд на призи громадської організації «Рідне місто».
14-15 березня у Кременчуці відбувся Чемпіонат
Федерації Таеквондо (ITF) України серед дітей та юніорів
Вітаємо наших переможців!
Сінькевич Ярослав - 1 місце (спаринг) Остапенко Анастасія - 1 місце (туль), 2 місце (спаринг) Алєксєєва Анна - 2 місце (спаринг) Мусієнко Артем - 3 місце (спаринг)
Бажаємо нашим спортсменам та їхньому тренерові, Коновалову Андрію Андрійовичу, подальших успіхів та перемог!
Ребрик Анастасія, учениця 4 класу
багаторазова переможниця міських та обласних
танцювальних конкурсів.
Вихованка колективу бального танцю "Вікторія".
І місце у обласному турнірі бальних танців (2014 рік)
І місце у конкурсі бального танцю м.Кременчука
Команда ТАЕКВОН-ДО (І.Т.Ф.) м.Кременчука
тренер у ЗОШ №24 Коновалов Андрій
Фото з журналу "Кременчук спортивний" №9 грудень-січень 2014/2015р.
Наші учні: Жуков Єгор (6-А клас), Остапенко Анастасія (6-А клас), Сінкевич Ярослав (5 клас)
Фото з журналу "Кременчук спортивний" №9 грудень-січень 2014/2015р. Чемпіони дають інтерв`ю. Остапенко Анастасія принесла до скарбнички обласної команди золоту медаль за індивідуальний спаринг Танцювальний колектив "Непоседы" - ІІ місце "Кубок України по сучасному танцю та фітнес-аеробіці 2013" (м.Кременчук) - Кубок Полтавської області по сучасній та естрадній хореографії 2014 - диплом І ступеня Всеукраїнський фестиваль дитячих хореографічних колективів "Сонячний зайчик" 2014 (м.Дніпропетровськ) - лауреати всеукраїнського фестивалю "Різдвяний бал-2014" (м.Харків) Наші учні: Тищенко Марія (2 клас), Білоконь Софія (2 клас) Сінькевич Ярослав,
учень 5 класу,
переможець (І місце) у своїй віковій категорії
Всеукраїнського кубку ТАЕКВОНДО
української федерації ТАЕКВОНДО ITF
17-19 жовтня 2014 року у м. Дніпропетровську
Збірна команда школи з міні-футболу: 1. Навротській Артем – 11 клас (капітан)2. Кривошапка Владислав – 11 клас3. Мокрий Артем – 11 клас4. Коваленко Максим – 10 клас5. Росик Олександр – 10 клас6. Гавеля Владислав – 9-Б класІ місце у груповому етапі змаганьз міні-футболу міської Спартакіади серед загальноосвітніх навчальних закладів.5 місце у дитячо-юнацькому турнірі з футболусеред збірних команд загальноосвітніх навчальних закладівна призи Почесного громадянина м. Кременчука,Почесного Президента Всеукраїнського благодійного фонду«Джерело Дніпра» Матицина В.М.Вітаємо переможців благодійного марафону
"Пробіг з вірою в серці"
Коваленко Максим – 10клас (ІІ місце)Павлова Єлизавета – 10 клас (ІІІ місце)
1 [2]
|
Календар
Погода
|