Головна | Статистичні дані | Реєстрація | Вхід
 
Меню сайту
Наше опитування
Оберіть до якої категорії ви належите
Всього відповідей: 333
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Результати участі учнів школи в міських конкурсах науково-дослідницьких робіт МАН

Навчальний рік Секція Зайняте місце Прізвище, ім'я призерів Прізвище, ініціали вчителя
2017-2018 Українська література 2 Коваль Ірина Юрченко Н.В.
2016-2017 - - - -
2015-2016 - - - -
2014-2015 Історія 2 Купенко Надія Зуєва Ю. В.
2013-2014 Інформатика 2 Бібічева Олена Радочина А. М.
Хімія 2 Ляпун Олена Бакай В. Б.
2012-2013 Математика - Бібічева Олена Ярова О. М.
Біологія 2 Бані Наталія Шевчик Т. О.
 
Навчальний рік Предмет Клас Зайняте місце   Призери  П.І.Б. вчителя     
2017-2018 ІКТ 9 2 Петренко Катерина  Радочина А.М.
Математика  6-Б 2 Кулішова Дар'я Зайцева В.О.
7 1 Осика Діана Царинна Л.М.
11 3 Колотій Аліса Зайцева В.О.
Історія  8 2 Кочетов Денис Зуєва Ю.В.
9 2 Коваль Ірина Зуєва Ю.В.
Трудове навчання  9 2 Усенко Марина Усенко О.А.
Правознавство 9 2 Остапенко Анастасія Кузьменко Л.А
11 3 Колотій Аліса Кузьменко Л.А
Асторономія  11 2 Колотій Аліса Царинна Л.М.
Економіка 11 3 Колотій Аліса Царинна Л.М.
Географія 9 3 Коваль Ірина Кузьменко Л.А
Фізика 7 1 Осика Діана Царинна Л.М.
9 2 Жуков Єгор Царинна Л.М.
11 2 Колотій Аліса Царинна Л.М.
9 3 Кочетов Денис Царинна Л.М.
Англійська мова 9 3 Коваль Ірина  Кирпенко М.О.
Українська мова 7 3 Ядрич Катерина Юрченко Н.В.
9 2 Остьпенко Анастасія Юрченко Н.В.
2016-2017 ІКТ 8 2 Усенко Марина  Радочина А.М.
Математика 8 3 Остапенко Анастасія Зайцева В.О.
Історія  8 3 Колваль Ірина  Зуєва Ю.В.
Правознавство 10 3 Колотій Аліса Кузьменко Л.А
Астрономія 11 2 Коношенко Сергій Царинна Л.М.
Економіка 11 3 Тукало Карина  Царина Л.М.
Географія 10 3 Колотій Аліса Бейкун Л.М.
Фізика 8 2 Жуков Єгор Царинна Л.М.
9 3 Мартиненко Марина Царинна Л.М.
10 3 Колотій Аліса Царинна Л.М.
Хімія  7 3 Литвин Богдан Грінченко О.В.
2015-2016 Астрономія 11 2 Купенко Надія Царинна Л. М.
Математика 7 3 Остапенко Анастасія Зайцева В. О.
Економіка 11 3 Купенко Надія Царинна Л. М.
Хімія 10 3 Коношенко Сергій Калашникова Т.О.
Історія 8 3 Кириченко Анастасія Зуєва Ю. В.
Укр. м. і літ. 7 3 Остапенко Анастасія Юрченко Н. В.
Географія 10 3 Коношенко Сергій Бейкун Л. П.
Географія 8 3 Гаруст Вікторія Кузьменко Л. А
Правознав. 10 3 Солов'ян Ілона Кузьменко Л. А
2014-2015 Математика    6   3     Остапенко Анастасія    Царинна Л. М.
10 2 Лисенко Дмитро Зайцева В.О.
Фізика  
 
  10 1 Лисенко Дмитро Царинна Л.М.
7 2 Леонтовіч Михайло    Царинна Л. М.
8  2   Колотій Аліса    Царинна Л. М.
9 2 Коношенко Сергій  Царинна Л. М.
Біологія 8 3  Колотій Аліса    Шевчик Т. О.
  11  3 Ляпун Олена    Шевчик Т. О.
Хімія  9-А  3  Коношенко Сергій    Бакай В. Б.
10  3 Лисенко Дмитро    Бакай В. Б.
Астрономія  11   2 Ляпун Олена   Царинна Л. М
Історія  10 3 Купенко Надія  Зуєва Ю.В.
ІКТ    11   2   Соломоненко Владислав Радочина А.М.
 
 

 

Годинник
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Погода
Гаряча лінія
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія

Вітаю Вас Гість | RSS
Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz