Меню сайту
Наше опитування
Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0 |
akcia1Вчителі, учні та їх батьки стали активними учасниками благодійного пробігу та благодійного ярмарку навчальних закладів міста, чим внесли свій вклад у збір грошей на медичне обладнання для дітей з вадами слуху. Щиро дякуємо всім учням, батькам та вчителям школи, які небайдужі до чужого горя та стали активними учасниками благодійних заходів. |
Календар
Погода
|