Меню сайту
Наше опитування
Статистика
Онлайн всього: 8 Гостей: 8 Користувачів: 0 |
akcia18Кременчуцька ЗОШ № 24 долучилася до акції. Увесь день педагоги та учні дарували один одному посмішки та гарний настрій. Учні намагалися радувати гарною поведінкою та підготовкою до уроків. У кабінетах панувала доброзичлива та дружня атмосфера. А навчальний заклад майорів усмішками. Педагог-організатор Бейкун Л.П. |
Календар
Погода
|