Меню сайту
Наше опитування
Статистика
Онлайн всього: 11 Гостей: 11 Користувачів: 0 |
kapinosakciaПід час Уроку добра, який провела класний керівник Капинос Г.А., учні були ознайомлені з життям дитячого реабілітаційного центру позитивної психології «Казковий світ». Учням та їх батькам вдалося зібрати 700 гривень, які допоможуть хоча б одній дитині перебороти цю страшну хворобу. Ми щиро бажаємо онкохворим дітям одужання. Хотілося б, аби у нашій країні й у всьому світі хвороби відступили, а на заміну їм прийшли мир, злагода й добро. Вчитель початкових класів Капинос Г.А. |
Календар
Погода
|