Меню сайту
Наше опитування
Статистика
Онлайн всього: 10 Гостей: 10 Користувачів: 0 |
maydanchikДаний спортивний майданчик - це проект-переможець Громадського бюджету - 2017, автор якого Катерина Терещук. На відкритті майданчика був присутній перший віце-мер Пелипенко В.М. та секретар міськради Гриценко Ю.В. Директор школи Фофанов В.А. подякував міській владі, громаді та будівельникам за підтримку і реалізацію проекту № 10. Учні 8 класу разом із шкільною громадою прийшли на відкриття спортивного майданчика під гаслом "Ми - активні, ми - спортивні!" |
Календар
Погода
|