Меню сайту
Наше опитування
Статистика
Онлайн всього: 7 Гостей: 7 Користувачів: 0 |
tuzhden dorozhnogo ruhuСіроштан Олена Володимирівна у 3 класі провела урок безпеки "Безпечна країна"
Винник Людмила Леонтіївна разом з учнями 2 класу долучилися до національного уроку "Безпечна країна" Капинос Галина Анатоліївна разом та учні 4-Б класу обговорювали правила дорожнього руху, працювали у творчих групах над складанням правил для водіїв, пішоходів, пасажирів, велосипедистів, грали в рольову гру "Світлофор та його кольори", відгадували загадки та читали вірші. Учні 1-Б класу малювали правила дорожнього руху, провели рухливу гру "Стій! Увага! Йди!" разом з класним керівником Гаєвською Юлією Анатоліївною. Учні 4-А класу переглянули мультфільм "Безпека на дорозі", грали у гру "Стій! Увага! Йди!" (класний керівник Новобранець Олена Миколаївна) Шевченко Ірина Сергіївна провела практичне заняття у 8-А класі "Безпечна країна" Учні 9 класу підготували та провели вікторину для учнів 4-Б класу Радочина Алла Миколаївна провела заняття "Безпечна країна"
|
Календар
Погода
|